L-07W20NKV4T
L-07W20NKV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 20NH 420MA 250 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-07W20NKV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W20NKV4T L-07W20NKV4T Виробник : Johanson Technology johanson_jtins00019_1-1746979.pdf Fixed Inductors 20nH 10%