L-07W39NGV4T
L-07W39NGV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-ww-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 39NH 320MA 550 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-07W39NGV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W39NGV4T L-07W39NGV4T Виробник : Johanson Technology JTI-CAT-2015-541031.pdf Fixed Inductors 39nH 2%