L-07W51NJV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-ww-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 51NH 100MA 820 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-07W51NJV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W51NJV4T L-07W51NJV4T Виробник : Johanson Technology JTI-CAT-2015-541031.pdf Fixed Inductors 51nH 5%