L-07W5N6JV4T
L-07W5N6JV4T Johanson Technology
johanson_jtin_s_a0006114119_1-1747099.pdf
Виробник: Johanson Technology
RF Inductors - SMD 5.6nH 5%
на замовлення 4732 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 760MA 83 MOHM.
Інші пропозиції L-07W5N6JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W5N6JV4T L-07W5N6JV4T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-ww-ind.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 760MA 83 MOHM