L-07W6N2JV4T
L-07W6N2JV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-rf-wirewound-chip-inductors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 6.2NH 760MA 83 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-07W6N2JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-07W6N2JV4T L-07W6N2JV4T Виробник : Johanson Technology JTI-CAT-2015-541031.pdf Fixed Inductors 6.2nH 5%