Продукція > VISHAY > L-0805M1R00JBT1
L-0805M1R00JBT1
L-0805M1R00JBT1 Vishay
lns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 1 Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-0805M1R00JBT1 L-0805M1R00JBT1 Виробник : Vishay / Thin Film Thin Film Resistors - SMD 1 OHM 5% 300PPM 1/5W