Продукція > VISHAY > L-0805M3R00JBWS
L-0805M3R00JBWS
L-0805M3R00JBWS Vishay
lns.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 0805 3 Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Waffle
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук