L-14C18NKV4T
L-14C18NKV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 18NH 300MA 500 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-14C18NKV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14C18NKV4T L-14C18NKV4T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 18nH 10%