L-14C1N2SV4T
L-14C1N2SV4T Johanson Technology
jti-cat-rf-ind-844822.pdf
Виробник: Johanson Technology
Fixed Inductors 1.2nH
на замовлення 19423 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 100 MOHM.
Інші пропозиції L-14C1N2SV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14C1N2SV4T L-14C1N2SV4T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 100 MOHM