L-14C47NKV4T
L-14C47NKV4T Johanson Technology
jti-cat-rf-ind-844822.pdf
Виробник: Johanson Technology
RF Inductors - SMD 47nH 10%
на замовлення 622 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 300MA 900 MOHM.
Інші пропозиції L-14C47NKV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14C47NKV4T L-14C47NKV4T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 47NH 300MA 900 MOHM