L-14C4N7KV4T
L-14C4N7KV4T Johanson Technology
jti-cat-rf-ind-844822.pdf
Виробник: Johanson Technology
RF Inductors - SMD 4.7nH 10%
на замовлення 11720 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 200 MOHM.
Інші пропозиції L-14C4N7KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14C4N7KV4T L-14C4N7KV4T Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-rf-ind.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 200 MOHM