L-14C5N6KV4T
L-14C5N6KV4T Johanson Technology Inc.
jti-cat-rf-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 5.6NH 300MA 250 MOHM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-14C5N6KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14C5N6KV4T L-14C5N6KV4T Виробник : Johanson Technology jti-cat-rf-ind-844822.pdf Fixed Inductors 5.6nH 10%