L-14W5N1KV4E
L-14W5N1KV4E Johanson Technology
jti-cat-ww-ind-541413.pdf
Виробник: Johanson Technology
Fixed Inductors 5.1nH 10%
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.1NH 700MA 110 MOHM.
Інші пропозиції L-14W5N1KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14W5N1KV4E L-14W5N1KV4E Виробник : Johanson Technology Inc. jti-cat-ww-ind.pdf Description: FIXED IND 5.1NH 700MA 110 MOHM