L-14W8N7KV4E
L-14W8N7KV4E Johanson Technology Inc.
jti-cat-ww-ind.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: FIXED IND 8.7NH 700MA 120 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L-14W8N7KV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L-14W8N7KV4E L-14W8N7KV4E Виробник : Johanson Technology jti-cat-ww-ind-541413.pdf Fixed Inductors 8.7nH 10%