L02011R0AHSTR
L02011R0AHSTR KYOCERA AVX
Accu_L0201-3162550.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 1nH
на замовлення 6267 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.001uH 0.05nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0201 T/R.
Інші пропозиції L02011R0AHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02011R0AHSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.001uH 0.05nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0201 T/R