L02011R2AHSTR
L02011R2AHSTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 1.2nH
на замовлення 7739 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.05nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.3Ohm DCR 0201 T/R.
Інші пропозиції L02011R2AHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02011R2AHSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.05nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.3Ohm DCR 0201 T/R