L02011R5BHSTR
L02011R5BHSTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 1.5nH 250mA 500Ohm 4 50MHz
на замовлення 56923 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.5Ohm DCR 0201 T/R.
Інші пропозиції L02011R5BHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02011R5BHSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.5Ohm DCR 0201 T/R