Продукція > KYOCERA AVX > L02011R5BHSTR\500
L02011R5BHSTR\500
L02011R5BHSTR\500 KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 1.5NH 250MA 500 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 23GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 1.5 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
на замовлення 13500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5NH 250MA 500 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 23GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 1.5 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02011R5BHSTR\500 L02011R5BHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 1.5NH 250MA 500 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.5 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
L02011R5BHSTR\500 L02011R5BHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf RF Inductors - SMD 1.5nH
Мінімальне замовлення: 21
L02011R5BHSTR/500 L02011R5BHSTR/500 Виробник : AVX Corporation Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 1.5NH 250MA 500 MOHM
на замовлення 450 шт:
L02011R5BHSTR500 L02011R5BHSTR500 Виробник : AVX Accu_L0201-1063450.pdf Fixed Inductors 1.5nH
L02011R5BHSTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.5Ohm DCR 0201 T/R