Продукція > KYOCERA AVX > L02012R2BHSTR\500
L02012R2BHSTR\500
L02012R2BHSTR\500 KYOCERA AVX
Accu-L0201.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 18GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 18GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02012R2BHSTR\500 L02012R2BHSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Q @ Freq: 7 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
L02012R2BHSTR500 L02012R2BHSTR500 Виробник : Kyocera AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 2.2nH
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 9
L02012R2BHSTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.2A 0.6Ohm DCR 0201 T/R
товару немає в наявності
L02012R2BHSTR/500 L02012R2BHSTR/500 Виробник : AVX Corporation Accu-L0201.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 600 MOHM