L02012R2BHSTR
L02012R2BHSTR Kyocera AVX
Accu_L0201.pdf
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 2.2nH
на замовлення 19136 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.2A 0.6Ohm DCR 0201 T/R.
Інші пропозиції L02012R2BHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L02012R2BHSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 7Q-Factor Non Magnetic 0.2A 0.6Ohm DCR 0201 T/R