Продукція > KEMET > L0201C3N3SRMST
L0201C3N3SRMST
L0201C3N3SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 3.3nH 180mA 0.3nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук