Продукція > KEMET > L0201C3N9SRMST
L0201C3N9SRMST
L0201C3N9SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 3.9nH 170mA 0.3nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук