Продукція > KEMET > L0201C68NJRMST
L0201C68NJRMST KEMET
L0201C68NJRMST
Виробник: KEMET
Description: INDUCTOR WW SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 3Ohm Max
Q @ Freq: 4 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.1GHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR WW SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 3Ohm Max, Q @ Freq: 4 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.1GHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 68 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції L0201C68NJRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201C68NJRMST L0201C68NJRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 68nH 50mA 5%