L0201R39AHSTR KYOCERA AVX Components
accu-l0201.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.00039uH 0.05nH 450MHz 11Q-Factor Non Magnetic 0.55A 0.1Ohm DCR 0201 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L0201R39AHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201R39AHSTR L0201R39AHSTR Виробник : KYOCERA AVX Accu_L0201-3162550.pdf RF Inductors - SMD 0.39nH