L0201R56AHSTR
L0201R56AHSTR Kyocera AVX
Accu_L0201-3162550.pdf
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 0.56nH
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.00056uH 0.05nH 450MHz 9Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.1Ohm DCR 0201 T/R.
Інші пропозиції L0201R56AHSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0201R56AHSTR Виробник : KYOCERA AVX Components accu-l0201.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.00056uH 0.05nH 450MHz 9Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.1Ohm DCR 0201 T/R