L04021R0AHNTR
L04021R0AHNTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 1nH
на замовлення 3529 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.001uH 0.05nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.15Ohm DCR 0402 T/R.
Інші пропозиції L04021R0AHNTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04021R0AHNTR L04021R0AHNTR Виробник : AVX l0402lga-776762.pdf Fixed Inductors 1nH
L04021R0AHNTR L04021R0AHNTR Виробник : KYOCERA AVX Components l0402lga.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.001uH 0.05nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.15Ohm DCR 0402 T/R