L04021R2AHNTR
L04021R2AHNTR KYOCERA AVX Components
l0402lga.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0012uH 0.05nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0402 T/R
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04021R2AHNTR L04021R2AHNTR Виробник : Kyocera AVX l0402lga-3162608.pdf RF Inductors - SMD 1.2nH