L04021R5AHLTR
L04021R5AHLTR KYOCERA AVX Components
accullga.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0015uH 0.05nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0402 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L04021R5AHLTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04021R5AHLTR L04021R5AHLTR Виробник : KYOCERA AVX l0402lga-3162608.pdf RF Inductors - SMD 1.5nH 400mA 0402 DC= 0.20ohm