L04021R8AHNTR
L04021R8AHNTR KYOCERA AVX Components
l0402lga.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multilayer 0.0018uH 0.05nH 450MHz 18Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0402 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L04021R8AHNTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04021R8AHNTR L04021R8AHNTR Виробник : AVX l0402lga-776762.pdf Fixed Inductors 1.8nH
товару немає в наявності
L04021R8AHNTR L04021R8AHNTR Виробник : KYOCERA AVX l0402lga-3162608.pdf RF Inductors - SMD 1.8nH