L04022R2AHNTR
L04022R2AHNTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.2nH
на замовлення 3530 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.05nH 450MHz 15Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0402 T/R.
Інші пропозиції L04022R2AHNTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04022R2AHNTR L04022R2AHNTR Виробник : KYOCERA AVX Components l0402lga.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.05nH 450MHz 15Q-Factor Non Magnetic 0.4A 0.2Ohm DCR 0402 T/R
товару немає в наявності
L04022R2AHNTR L04022R2AHNTR Виробник : AVX l0402lga-776762.pdf Fixed Inductors 2.2nH