L04022R7A4NTR
L04022R7A4NTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.7nH 250mA DCR=250mOhms Tol=0.05nH Term=Sn100 AEC-Q200
на замовлення 3287 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук