L04022R7AHNTR
L04022R7AHNTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 2.7nH
на замовлення 5562 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.05nH 450MHz 15Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.25Ohm DCR 0402 T/R.
Інші пропозиції L04022R7AHNTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L04022R7AHNTR L04022R7AHNTR Виробник : KYOCERA AVX Components l0402lga.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0027uH 0.05nH 450MHz 15Q-Factor Non Magnetic 0.25A 0.25Ohm DCR 0402 T/R