Продукція > KEMET > L0402C1N2SRMST
L0402C1N2SRMST
L0402C1N2SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 1.2nH 300mA 0.3nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук