Продукція > KEMET > L0402C1N5SRMST
L0402C1N5SRMST
L0402C1N5SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 1.5nH 300mA 0.3nH
на замовлення 9945 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук