Продукція > KEMET > L0402C1N8SRMQT
L0402C1N8SRMQT KEMET
L0402C1N8SRMQT
Виробник: KEMET
Description: INDUCTOR WW SMD
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 70mOhm
Q @ Freq: 61 @ 800MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 710 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR WW SMD, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 70mOhm, Q @ Freq: 61 @ 800MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 1.8 nH, Current Rating (Amps): 710 mA.