Продукція > AVX > L0402C2N2SRMST
L0402C2N2SRMST AVX
Виробник: AVX
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2nH 300mA 0.3nH.
Інші пропозиції L0402C2N2SRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0402C2N2SRMST L0402C2N2SRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 2.2nH 300mA 0.3nH