Продукція > AVX > L0402C4N3SRMST
L0402C4N3SRMST AVX
Виробник: AVX
на замовлення 1400000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.3nH 300mA 0.3nH.
Інші пропозиції L0402C4N3SRMST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0402C4N3SRMST L0402C4N3SRMST Виробник : KEMET F3115-1139894.pdf Fixed Inductors 4.3nH 300mA 0.3nH