Продукція > KEMET > L0402C5N1SRMST
L0402C5N1SRMST
L0402C5N1SRMST KEMET
F3115-1139894.pdf
Виробник: KEMET
Fixed Inductors 5.1nH 300mA 0.3nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук