L0603120JGSTR
L0603120JGSTR KYOCERA AVX Components
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.012uH 5% 450MHz 28Q-Factor Non Magnetic 0.3A 0.5Ohm DCR 0603 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L0603120JGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L0603120JGSTR L0603120JGSTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 12nH 300mA 0603 DC=0 .50ohm