L06031R2CGWTR
L06031R2CGWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 1.2NH 1A 40 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L06031R2CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06031R2CGWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
на замовлення 2100000 шт:
L06031R2CGWTR L06031R2CGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 1.2nH