L06031R5DGWTR
L06031R5DGWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 1.5NH 1A 60 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L06031R5DGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06031R5DGWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
на замовлення 700000 шт:
L06031R5DGWTR L06031R5DGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 1.5nH