L06031R8DGSTR
L06031R8DGSTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 1.8nH 1000mA 0603 DC =0.07ohm
на замовлення 2890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук