L06032R2BGSTR
L06032R2BGSTR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.2nH 1000mA 0603 DC =0.08ohm
на замовлення 763 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 1A 0.08Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06032R2BGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06032R2BGSTR Виробник : AVX
на замовлення 700000 шт:
L06032R2BGSTR L06032R2BGSTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0022uH 0.1nH 450MHz 20Q-Factor Non Magnetic 1A 0.08Ohm DCR 0603 T/R