Продукція > KYOCERA AVX > L06032R2BGWTR-PT
L06032R2BGWTR-PT
L06032R2BGWTR-PT KYOCERA AVX
acculsmd-776478.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.2nH 1000mA 0603 DC=0.08ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук