L06032R2CGWTR
L06032R2CGWTR KYOCERA AVX
acculsmd-3162655.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.2nH
на замовлення 1955 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 1A 80 MOHM SMD.
Інші пропозиції L06032R2CGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06032R2CGWTR L06032R2CGWTR Виробник : AVX Corporation acculsmd.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 1A 80 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
L06032R2CGWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
L06032R2CGWTR L06032R2CGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 2.2nH