Продукція > KYOCERA AVX > L06032R7BGSTR\500
L06032R7BGSTR\500 KYOCERA AVX
acculsmd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 2.7NH 750MA 80 MOHM
Tolerance: ±0.1nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 21 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 9GHz
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm)
Inductance: 2.7 nH
Current Rating (Amps): 750 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7NH 750MA 80 MOHM, Tolerance: ±0.1nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 21 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 9GHz, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.028" (0.71mm), Inductance: 2.7 nH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Інші пропозиції L06032R7BGSTR\500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06032R7BGSTR\500 L06032R7BGSTR\500 Виробник : KYOCERA AVX acculsmd.pdf RF Inductors - SMD 2.7nH 750mA 0603 DC= 0.08ohm