Продукція > KYOCERA AVX > L06032R7BGWTR-PT
L06032R7BGWTR-PT
L06032R7BGWTR-PT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
RF Inductors - SMD 2.7nH 750mA 0603 DC= 0.08ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук