L06033R3BGSTR
L06033R3BGSTR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
RF Inductors - SMD 3.3nH 0.1nH 0603 SMD High Q RF
на замовлення 3043 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.1nH 450MHz 24Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R.
Інші пропозиції L06033R3BGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06033R3BGSTR L06033R3BGSTR Виробник : KYOCERA AVX Components acculsmd.pdf Inductor RF Chip Thin Film Multi-Layer 0.0033uH 0.1nH 450MHz 24Q-Factor Non Magnetic 0.75A 0.08Ohm DCR 0603 T/R