Продукція > AVX > L06033R3DGSTR
L06033R3DGSTR
L06033R3DGSTR AVX
acculsmd-776478.pdf
Виробник: AVX
Fixed Inductors 3.3nH 750mA 0603 DC=0.08ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3.3nH 750mA 0603 DC= 0.08ohm.
Інші пропозиції L06033R3DGSTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06033R3DGSTR L06033R3DGSTR Виробник : KYOCERA AVX RF Inductors - SMD 3.3nH 750mA 0603 DC= 0.08ohm