L06033R3DGWTR
L06033R3DGWTR AVX Corporation
acculsmd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: FIXED IND 3.3NH 750MA 80 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції L06033R3DGWTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
L06033R3DGWTR Виробник : AVX acculsmd.pdf
на замовлення 700000 шт:
L06033R3DGWTR L06033R3DGWTR Виробник : AVX acculsmd-776478.pdf Fixed Inductors 3.3nH
товару немає в наявності
L06033R3DGWTR L06033R3DGWTR Виробник : KYOCERA AVX acculsmd-3162655.pdf RF Inductors - SMD 3.3nH